Ile kosztuje system ProFlow?

Skorzystaj z kalkulatora, aby poznać przybliżony koszt systemu

Kalkulator szacunkowych kosztów

ilość członków zespołu korzystających z systemu
np. biuro@ kontakt@ zamowienia@ itp.
np. jan.kowalski@ itp.

Często zadawane pytania

Zależy nam, abyś wiedział z jakimi kosztami wiąże się wdrożenie systemu ProFlow.

Cena wdrożenia jest jednak podawana orientacyjnie. Każda firma jest inna i ma inne potrzeby. Cena zależy od ilości użytkowników, ilości kont e-mail, dostosowania funkcjonalności systemu do potrzeb firmy. Gdy w trakcie rozmów padają bardziej precyzyjne informacje, jesteśmy w stanie zawężać widełki do ostatecznej propozycji cenowej.

Cena obejmuje jednorazową opłatę wdrożeniowo-szkoleniową oraz miesięczny koszt za użytkowanie systemu.

Na miesięczny koszt abonamentu składa się kilka istotnych składowych. Są to: utrzymanie systemu na serwerze, gwarancja bezpieczeństwa danych oraz wsparcie telefoniczne i mailowe.

Do właściwej konfiguracji potrzebna jest wiedza o kilkudziesięciu funkcjach oraz doświadczenie w ich odpowiednim ustawieniu.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za dostarczenie produktu gotowego do używania i praktyka pokazuje nam, że to się sprawdza.

Dlatego samodzielne wdrożenie systemu nie jest możliwe.

Drobne usprawnienia w konfiguracji systemu zazwyczaj wykonujemy w ramach abonamentu np. zmiany nazewnictwa, modyfikacja szablonów powiadomień, modyfikacja automatycznych reguł.

Jeśli w miarę korzystania z systemu, będziesz potrzebował rozszerzyć dotychczasowe funkcje, wówczas przeprowadzamy analizę potrzeb i przedstawiamy propozycję cenową na rozwój systemu.

bezpłatna konsultacja

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Masz pytania odnośnie kosztów systemu ProFlow?

Napisz lub zadzwoń do nas

Nasi specjaliści służą niezobowiązującą informacją